Skip to main content
BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis
Visit to LFV.jpg

„Oro navigacija“ techninės ir operacinės srities ekspertai turėjo galimybę apsikeisti patirtimi su Švedijos oro navigacijos paslaugų tiekėjais bei karinių pajėgų atstovais. Į Švediją kolegos vyko drauge su Lietuvos kariuomenės, Karinėmis oro pajėgomis ir turėjo pagrindinį tikslą – susipažinti su jų vystomu civilinių ir karinių organizacijų bendradarbiavimo modeliu. Šiuo modeliu, kaip sėkmės pavyzdžiu, ketiname sekti ir mes.

Vizito metu su kolegomis iš Švedijos taip pat aktyviai diskutuota apie „U-space“, nuotolinių skrydžių valdymo centrus ir Europos Komisijos keliamus bendrųjų reikalavimų įgyvendinimo iššūkius. Ir, nors vykome kaip svečiai, turėjome galimybę papasakoti, kaip dirbant aviacijos srityje, mums sekasi taikyti „Lean“ metodą.

Džiaugiamės galėdami semtis patirties iš kaimynų bei tarpusavyje dalintis gerąją praktika. Tai ypatingai svarbu atsižvelgiant į dabartinę geopolitinę padėtį – kartu mes stipresni. Dėkojame kolegoms iš Švedijos, kad taip šiltai mus priėmė bei aktyviai diskutavo, dalinosi žiniomis.

Atnaujinimo data: 2023-08-25 10:54:51

icon-back Atgal