Skip to main content
BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis
2023-10-24 10-10-52 author Mantas Gudzinevicius.jpg

Įvyko „Oro navigacijos“ organizuota tarptautinė konferencija „Bepiločių orlaivių reglamentų įgyvendinimas: galimybės ir iššūkiai“, kurios tikslas – pasidalinti patirtimis ir padiskutuoti apie tai, kaip vyks bepiločių orlaivių (dronų) eismas įdiegus „U-Space“ valdymo sistemą. „U-Space“ paslaugų sistema bus įdiegta ir išbandyta 2024 m. vasarą, ji leis dronų pilotams realiu laiku stebėti oro erdvę, o skrydžių vadovams – gauti informaciją apie dronų skrydžius ir juos valdyti: suteikti leidimą skristi.

Konferencijos metu supažindinome dronų ekosistemos dalyvius su Oro navigacija veikla bei kitų šalių patirtimi teikiant „U-Space“ paslaugas, užtikrinant saugius dronų skrydžius. Konferencijoje pranešimus pristatė „Oro navigacija“ , Transporto kompetencijų agentūra, „U-Space“ sistemos gamintojas „Frequentis“ AG, dronų operatoriai ir gamintojai bei užsienio oro navigacijos paslaugų teikėjo atstovas iš Norvegijos.

Džiaugiamės, kad sulaukėme itin didelio dronų ekosistemos dalyvių įsitraukimo – konferencijoje sudalyvavo net 100 asmenų, ir išgirdome tiek daug ekspertų įžvalgų, patirčių ir rekomendacijų, kaip teikiant „U-Space“ paslaugas užtikrinti sklandų dronų eismo valdymą ir skrydžių saugą.

Dėkojame visiems pranešėjams ir dalyviams!

Atnaujinimo data: 2023-10-27 09:29:00

icon-back Atgal