Skip to main content
BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis
18444817002_3d6832d3e7_k.jpg

Gegužės 4-ąją Briuselyje įvyko pirmas naujos kadencijos Eurokontrolės patariamosios konsultacinės grupės (ANSB) susitikimas, kuriame dalyvavo ir „Oro navigacijos“ generalinis direktorius Saulius Batavičius.

Dar pernai gruodį „Oro navigacija“ pirmą kartą pateikė savo kandidatūrą į ANSB nares ir šių metų vasarį „Oro navigacijos“ generalinis direktorius buvo išrinktas pagrindiniu šios tarybos nariu dviejų metų laikotarpiui.

Kandidatūra pateikta kartu su Rumunijos oro navigacijos paslaugų tiekėja Romatsa, kurią atstovaujantis Mr Valentin Cimpuieru tapo pakaitiniu ANSB nariu. Šio susitikimo metu dėmesys buvo skiriamas bendradarbiavimo stiprinimui su valstybės narėmis tiek civiliniu, tiek kariniu lygmeniu, aptarti klausimai, susiję su Eurokontrolės strategine vizija – Eurocontrol 2030, taip pat biudžeto formavimo principai, pagalbos Ukrainos ir Moldovos oro navigacijos paslaugų teikėjams bei kitos veiklos sritys.

„Susitikimo metu atkreipiau dėmesį į labiau personalizuoto Eurokontrolės požiūrio į atskirus Tinklo regionus ir geresnio kai kurių strateginių iniciatyvų valdymo poreikį. Pavyzdžiui, patirtis rodo, kad suformuotas Solidarumo fondas, skirtas remti Baltijos šalis ir Lenkiją dėl karo Ukrainoje, veikia ne taip efektyviai, kaip buvo tikėtasi, tad būtina glaudesnė ir interaktyvesnė komunikacija su Eurokontrolės narėmis bei planavimo mechanizmų tobulinimas“, – sakė S. Batavičius.

ANSB skirta didinti oro navigacijos paslaugų teikėjų (ONTP) dalyvavimą Eurokontrolės sprendimų priėmime, derinant veiklos strategiją, programas, biudžeto procesus įvairiais lygmenimis, atsižvelgiant į valstybių narių įsipareigojimus. Tuo vadovaujasi ir šiame susitikime „Oro navigacijos“ interesus, priimant reikšmingus sprendimus, atstovaujantis generalinis direktorius S. Batavičius.

Atnaujinimo data: 2023-05-12 14:13:16

icon-back Atgal