Skip to main content
BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis
Oro.navigacija_konferencija_064064.jpg

 

Gegužės viduryje  „Oro navigacijoje“ surengti trys tarptautiniai susitikimai, kurių metu dėmesys – kaimyninių šalių tarpusavio bendradarbiavimo stiprinimui!

Susitikimo metu vieningai aptartas valstybės institucijų, kitų suinteresuotų šalių vaidmuo bei glaudus ryšys, siekiant užtikrinti skrydžių valdymo paslaugų tęstinumą. UkSATSE atstovai išskirtinai pasidalino ir praktinėmis įžvalgomis. 

Džiaugiamės, kad į „Oro navigacijos“ generalinio direktoriaus Sauliaus Batavičiaus kvietimą atsiliepė ir Andryi Yarmak, Ukrainos oro navigacijos paslaugų UkSATSE direktorius.

„Oro navigacijoje“ svečiavosi Latvijos, Estijos, Švedijos oro navigacijos paslaugų tiekėjai, nacionalinės priežiūros institucijos ir Lietuvos karinių oro pajėgų bei Krašto apsaugos ministerijos, Susisiekimo ministerijos atstovai.

Dėkojame svečiams už pristatymus ir diskusijas! Net neabejojame, kad tokie susitikimai dar labiau sustiprins tarpvalstybinį bendradarbiavimą ir kartu pasieksime užsibrėžtus tikslus.

Atnaujinimo data: 2023-05-12 14:14:47

icon-back Atgal