Skip to main content
BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis
20231016_174510.JPG

Spalio viduryje Latvijoje „Oro navigacija“ kartu su Transporto kompetencijų agentūra atstovavo Lietuvą „Eurocontrol“ inicijuotame susitikime. Susitikime dalyvavo trijų Baltijos šalių civilinės aviacijos priežiūros institucijos ir oro navigacijos paslaugų teikėjai. Jame „Eurocontrol“ pristatė savo ateities planus ir strategiją, o Lietuvos, Estijos bei Latvijos atstovai – pagrindines problemas, kurias „Eurocontrol“ padės spręsti. Kartu aptarėme glaudesnį šalių ir „Eurocontrol“ bendradarbiavimą koordinuojant karinių oro pajėgų veiklą Baltijos šalių oro erdvėje, kuri būtina užtikrinti regiono šalių saugumą, bei komercinių vartotojų poreikius.

Taip pat buvo diskutuojama apie UAV, U-Space, CIS, USS paslaugų teikimo aktualijas žvelgiant iš kitų Europos oro navigacijos paslaugų teikėjų perspektyvos: paslaugų sertifikavimas, reikalingos įrangos paslaugų teikimui, finansavimo galimybės bei „Eurocontrol“ vaidmenuo šiame procese.

Džiaugiamės galimybe dalyvauti diskusijose kartu su kitais oro navigacijos profesionalais bei dalintis patirtimi siekiant ieškoti geriausių sprendimų procesų tobulinimui. 

Atnaujinimo data: 2023-10-27 09:28:09

icon-back Atgal