Skip to main content
BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis
IMG_9946.jpg

 

Darbuotojai savo artimuosius iš arčiau supažindino su įvairia darbo aplinka, skrydžių valdymu, Aeronautikos gelbėjimo koordinacinio centro veikla, pademonstravo įrangą, tarp kurių ir naujasis Kompetencijų centro treniruoklis. 

Šeimų diena jau praūžė“, o p as mus vis dar atskrieja gražūs žodžiai apie ekskursiją iš kolegų artimųjų lūpų! „Labai noriu padėkoti už puikiai suorganizuotą ekskursiją, už galimybę pajausti, pamatyti gyvai ką ON veikia ir kaip tai svarbu. Visiems labai patiko mūsų darbo aplinka, svarbiausia žmonės – kolegų nuoširdumas”, - šiais žodžiais dėkoja ilgametė kolegė savo šeimos vardu.

Džiaugiamės, kad galėjome papasakoti, kuo gyvename ir ką veikiame kiekvieną dieną. Šeimų diena ON būstinėje jau tampa tradiciniu renginiu – darbuotojų artimieji, draugai svečiavosi pas mus jau antrą kartą ir tikrai nepaskutinį.  

Atnaujinimo data: 2023-11-07 07:20:15

icon-back Atgal