SE Oro Navigacija

Darbą pradeda naujai paskirtas VĮ „Oro navigacija“ generalinis direktorius Saulius Batavičius

Šiandien darbą pradeda naujai paskirtas VĮ „Oro navigacija“ generalinis direktorius Saulius Batavičius, konkursą į šias pareigas laimėjęs gegužės mėnesį.

„Esama sudėtinga aviacijos sektoriaus situacija verčia visus mus veikti tiksliai ir greitai. Gesinant šiandienos gaisrus, visą dėmesį telkti į rytojų. Todėl savo veikloje sieksiu užtikrinti, kad Įmonė maksimaliai pateisintų steigėjo lūkesčius, o tai pasiekti bus įmanoma tik dirbant visiems kartu, stiprinant komandinį darbą ir didinant kiekvieno iš mūsų įsitraukimą“,– teigia S. Batavičius.

Naujasis įmonės generalinis direktorius S. Batavičius šešerius metus vadovavo orlaivių bei keleivių antžeminio aptarnavimo įmonei „Litcargus“, prieš tai septynerius metus – orlaivių antžeminio aptarnavimo bendrovei „Baltic Ground Services“ Nuo 2020 m. birželio iki šiol jis ėjo bendrovės „Power Laboratory“, teikiančios verslo vystymo ir strateginio marketingo paslaugas, direktoriaus pareigas.

Apie VĮ „Oro navigacija“

VĮ „Oro navigacija“ yra sertifikuota Europos oro navigacijos paslaugų teikėja, kuri teikia oro eismo valdymo, ryšių, navigacijos ir stebėjimo bei oro navigacijos informacijos paslaugas visoje Lietuvos Respublikos oro erdvėje, taip pat virš teritorinių vandenų bei Baltijos jūros oro erdvės, kuri įeina į Vilniaus skrydžių informacijos regioną. Įmonė taip pat užtikrina nuolatinę Aeronautikos gelbėjimo koordinacinio centro veiklą, paieškų ir gelbėjimo darbų, įvykus orlaivio avarijai, organizavimą ir koordinavimą.

 

Daugiau informacijos:

Lina Nuobarienė

Komunikacijos vadovė

Mob. +370 687 26 001

El. p.: nuobariene.l@ans.lt

Grįžti

Rekvizitai

VĮ  „Oro navigacija“
Balio Karvelio g. 25, LT-02184 Vilnius

Tel. +370 706 94 502 
El. paštas info@ans.lt           

                    

                

                  

 

Įmonės kodas    210060460 
PVM mokėtojo kodas   LT100604610 

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre kodas 210060460