SE Oro Navigacija

VĮ „Oro navigacija“ Antikorupcinės vadybos sistemoje trūkumų nenustatyta

Šią savaitę vyko jau trečiasis VĮ „Oro navigacija“ Antikorupcinės vadybos sistemos auditas, kurį atliko nacionalinio Italijos akreditacijos biuro „Accredia“ akredituota italų kompanija „Certification S.r.l.“ auditorius Massimiliano Pasqualini ir stebėtojas Olegas Zakabuninas. Audito metu buvo tikrinama dokumentų ir procesų atitiktis ISO 37001 standartui. Atliekant auditą, didelis dėmesys buvo skirtas Įmonės ir jos konteksto suvokimui, suinteresuotų šalių poreikiams ir lūkesčiams, antikorupciniams įsipareigojimams veiklos partneriams, dovanų ir svetingumo politikai bei korupcijos rizikų vertinimui. Taip pat analizuotas vidaus audito vaidmuo antikorupcinės vadybos sistemoje, pateikti siūlymai dėl aukščiausios vadovybės atliekamos vertinamosios analizės, aptarti kiti klausimai.

Audito metu trūkumų ar neatitikčių nenustatyta. Įmonė gavo papildomų rekomendacijų dėl Antikorupcinės vadybos sistemos gerinimo.

„Esame pirmoji valstybės įmonė, kurios įdiegta antikorupcinė vadybos sistema pagal ISO 37001 standartą buvo oficialiai sertifikuota akreditavimo kompanijos, turinčios akreditaciją sertifikuoti įmones pagal minėtą standartą. Pradėję taikyti aukščiausius antikorupcinius standartus, siekiame kartelę išlaikyti ir toliau. Įmonės veikloje itin daug dėmesio skiriame rizikos vertinimui, korupcijos kontrolės procesų tobulinimui ir monitoringui. Skatiname darbuotojus būti atsakingais ir sąmoningais, identifikuojant galimas antikorupcines veiklas bei jas užkardant“ – sako laikinoji VĮ „Oro navigacija“ generalinė direktorė Redvita Četkauskienė.

Įmonėje antikorupcinė vadybos sistema pagal LST ISO 37001:2017 „Antikorupcinės vadybos sistemos. Reikalavimai ir naudojimo gairės“ standartą įdiegta 2018 metais.

Grįžti

Rekvizitai

VĮ  „Oro navigacija“
Balio Karvelio g. 25, LT-02184 Vilnius

Tel. +370 706 94 502, 
Faks. +370 706 94 522 
El. paštas info@ans.lt           

                    

                

                  

 

Įmonės kodas    210060460 
PVM mokėtojo kodas   LT100604610 

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre kodas 210060460