SE Oro Navigacija

VĮ „Oro navigacija“ Finansų ir administracijos departamento vadovu tapo Justinas Miškinis

Šią savaitę prie stiprėjančios VĮ „Oro navigacija“ vadovų komandos prisijungė Justinas Miškinis, kuris eis Finansų ir administracijos departamento vadovo pareigas.

„Aviaciją ištikusios krizės akivaizdoje, nusprendėme iš esmės sustiprinti vadovų komandą. Neabejojame, kad J. Miškinio profesinė patirtis tarptautinių finansų srityje ir asmeninės savybės bus naudingos ne tik siekiant geresnių finansinių rezultatų, bet ir prisidės prie sėkmingo strateginių tikslų įgyvendinimo“, - teigia laikinasis įmonės generalinis direktorius Marius Beliūnas.

J. Miškinis turi daugiau nei 12 metų patirtį finansų srityje. Pastaruosius metus jis užėmė finansų direktoriaus pareigas UAB „Litexpo“, dar anksčiau kaupė patirtį su aviacija susijusiose įmonėse.

Valstybės įmonėje J. Miškinis bus atsakingas už finansinės ir administracinės veiklos formavimą, biudžeto vykdymo kontrolę ir investicijų planavimą. Jam taip pat patikėta stiprinti žmogiškųjų išteklių politiką bei didinti administracinių procesų efektyvumą.

„Džiaugiuosi galimybe grįžti į aviacijos sektorių, kuris šiuo metu išgyvena bene sunkiausią laikotarpį. Tačiau, esu įsitikinęs, kad sudėtingas metas sukuria puikią terpę rastis naujiems sprendimo būdams, leisiantiems pasiekti aukščiausius rezultatus“, - sako naujasis Finansų ir administracijos departamento vadovas J. Miškinis.

Apie Įmonę:
VĮ „Oro navigacija“ yra sertifikuota Europos oro navigacijos paslaugų teikėja, kuri teikia oro eismo valdymo, ryšių, navigacijos ir stebėjimo bei oro navigacijos informacijos paslaugas visoje Lietuvos Respublikos oro erdvėje, taip pat virš teritorinių vandenų bei Baltijos jūros oro erdvės. Įmonėje dirba beveik 300 darbuotojų.

Grįžti

Rekvizitai

VĮ Oro navigacija
Balio Karvelio g. 25, LT-02184 Vilnius
Tel. +370 706 94 502, 
Faks. +370 706 94 522 
El. paštas info@ans.lt           

                    

                

                  

Įmonės kodas - 210060460 
PVM mokėtojo kodas - LT100604610 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre kodas 210060460