SE Oro Navigacija

Susitikimas su Lietuvos oro erdvės naudotojais sulaukė ir tarptautinio susidomėjimo

Šiandien valstybės įmonė „Oro navigacija“ kartu su Transporto kompetencijų agentūra ir Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba surengė tarptautinio susidomėjimo sulaukusį susitikimą su Lietuvos Respublikos oro erdvės naudotojais. Įprastai susitikimas vykdavo gyvai, tačiau nūdienos situacija renginį perkėlė į virtualią erdvę. Siekiant, kad susitikimas dalyviams būtų įdomus ir naudingas, jo darbotvarkė šiais metais buvo sudaroma kartu su pačiais oro erdvės naudotojais. Susitikime tradiciškai buvo apžvelgti praėjusių metų rezultatai, pokyčiai aviacijos srityje bei aptarti iššūkiai, kylantys pandemijos akivaizdoje.

Susitikimo metu vyko aktyvi ir produktyvi diskusija oro erdvės naudotojamas rūpimais klausimais. Oro erdvės naudotojai ne tik dalinosi įžvalgomis apie gerai organizuotą renginį ir aktualią jo tematiką, bet ir negailėjo teigiamo grįžtamojo ryšio „Oro navigacija“ teikiamų paslaugų kokybei.

Renginyje VĮ „Oro navigacija“ atstovai pristatė rengiamą Lietuvos Respublikos oro erdvės rezervavimo sąlygų ir tvarkos aprašo projektą, taip pat plačiau akcentavo oro erdvės planavimo ir panaudojimo subtilybes. Renginio metu buvo kalbama ir apie radijo ryšio bei radionavigacinių sistemų naudojimą.

Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos atstovė papasakojo apie aktualius pokyčius teikiant meteorologinę informaciją civilinės aviacijos atstovams.

Pranešėjai nemažai dėmesio skyrė esamos situacijos analizei. Buvo aptartas COVID-19 poveikis aviacijai ir prognozės, apimančios galimus pokyčius paslaugų rinkliavų tarifuose.

Tradiciniame, kartą per metus vykstančiame renginyje, dalyvavo įvairūs oro erdvės naudotojai – oro bendrovių atstovai, Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų, aeroklubų ir mokymo organizacijų atstovai. Taip pat „Oro navigacija“, Lietuvos transporto saugos administracijos, Transporto kompetencijų agentūros darbuotojai.

Su renginio prezentacijomis galite susipažinti čia:

https://www.ans.lt/lt/administracin-informacija/registracija-susitikima-konsultacija-su-oro-erdvs-naudotojais-20/?fbclid=IwAR1kLpZMuucm4NgEt58yOIlkhDaaM1LDTzF36b6EdoyG6BHddYWXYYzcEP8

Grįžti

Rekvizitai

VĮ  „Oro navigacija“
Balio Karvelio g. 25, LT-02184 Vilnius

Tel. +370 706 94 502 
El. paštas info@ans.lt           

                    

                

                  

 

Įmonės kodas    210060460 
PVM mokėtojo kodas   LT100604610 

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre kodas 210060460