SE Oro Navigacija

Oro erdvės naudotojų susitikimas: aptariami praėję metai, diskutuojama apie iššūkius

Antradienį valstybės įmonė „Oro navigacija“ kartu su Civilinės aviacijos administracija ir Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba organizuoja jau tradiciniu tapusį susitikimą su Lietuvos Respublikos oro erdvės naudotojais. Susitikime bus apžvelgti praėję metai, aptariami laukiantys iššūkiai.

Renginio metu „Oro navigacijos“ generalinis direktorius Mindaugas Gustys pristatys oro eismo srautų tendencijas, pranešimų apie saugos įvykius kultūros pokyčius bei oro navigacijos paslaugų vienetinius tarifus, papasakos apie keičiamą įmonės logotipą.

Pranešimą skaitysiantis VŠĮ Kelių ir transporto tyrimo instituto atstovas Jonas Vytautas Jusionis apžvelgs laukiančius pokyčius civilinės aviacijos valdymo ir priežiūros sistemos srityse.

Apie Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos veiklą ir planus 2019 m. pasakos šios tarnybos Prognozių ir perspėjimų skyriaus vedėja Vida Ralienė.

„Oro navigacijos“ Strateginės plėtros ir tarptautinių programų skyriaus darbuotojai Šarūnas Murauskas ir Tadas Margiris Rinkevičius papasakos apie įmonės diegiamas ar planuojamas diegti technologines naujoves bei bepiločių orlaivių keliamus iššūkius ir teikiamas galimybes. Pranešimą apie bepiločius orlaivius taip pat skaitys ir Lietuvos bepiločių orlaivių naudotojų asociacijos atstovas.

Susitikimo pabaigoje planuojama aptarti oro erdvės naudotojų pasiūlymus.

Tradiciniame, kartą per metus vykstančiame renginyje, dalyvauja įvairūs oro erdvės naudotojai – oro bendrovių atstovai, Lietuvos kariuomenės specialistai, Valstybės sienos apsaugos tarnybos Aviacijos valdybos pareigūnai, Lietuvos aeroklubo, Lietuvos bepiločių orlaivių naudotojų asociacijos, Vilniaus Gedimino technikos universiteto atstovai.

 

Vytautas Beniušis
Komunikacijos vadovas
Tel. 8 706 94509
Mob. +370 687 26001

Grįžti

Rekvizitai

VĮ  „Oro navigacija“
Balio Karvelio g. 25, LT-02184 Vilnius

Tel. +370 706 94 502 
El. paštas info@ans.lt           

                    

                

                  

 

Įmonės kodas    210060460 
PVM mokėtojo kodas   LT100604610 

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre kodas 210060460