SE Oro Navigacija

Startuoja „Oro navigacijos“ inicijuota antikorupcinė iniciatyva

Susisiekimo ministerijos skelbto antikorupcinių iniciatyvų konkurso nugalėtoja pripažinta valstybės įmonės (VĮ) „Oro navigacija“ iniciatyva antradienį pradeda veikti.

 „Įmonės viešųjų pirkimų specialistai nuolat gauna el. laiškus iš įvairių tiekėjų, kurie siūlo savo prekes ar paslaugas. Norint tokią informaciją sisteminti ir praplėsti galimų tiekėjų ratą vykdant mažos vertės viešuosius pirkimus neskelbiamos apklausos būdu, nusprendėme sukurti specialią elektroninę paraiškos formą ir taip kaupti gaunamus duomenis. Prireikus specifinių paslaugų, kurias įsigyti privalome operatyviai, ir galiojantys teisės aktai leidžia šias paslaugas įsigyti vykdant neskelbiamus pirkimus, mūsų viešųjų pirkimų specialistai kreipsis į užsiregistravusius ir kitus potencialius tiekėjus“, - sako Mindaugas Gustys, laikinai einantis VĮ „Oro navigacija“ generalinio direktoriaus pareigas.

Pasak jo, nauja pasiūlymų pateikimo forma sudarys sąlygas efektyvesniam ir skaidresniam mažos vertės viešųjų pirkimų organizavimui neskelbiamos apklausos būdu. Automatiškas registravimas sutaupys laiko ir resursų tiek įmonės darbuotojams, tiek ir tiekėjams. Rengiantis vykdyti viešuosius pirkimus apklausos būdu, viešųjų pirkimų specialistai peržiūrės ir susisieks su paraiškas elektronine forma pateikusiais tiekėjais. Tokiu būdu bus sudaroma galimybė didesniam tiekėjų ratui dalyvauti viešuosiuose pirkimuose.

Norint pasiūlyti savo paslaugas, potencialiems tiekėjams elektroninėje formoje reikės nurodyti šią informaciją: fizinio ar juridinio asmens pavadinimą, rekvizitus, informuoti, ar fizinis/juridinis asmuo yra prisijungęs prie informacinės sistemos „E. sąskaita“, pasirinkti prekių ar paslaugų, kurių viešajame pirkime tiekėjas pageidauja dalyvauti, kategoriją.

Užpildę šią formą, tiekėjai  jų nurodytu elektroniniu paštu gaus patvirtinimą apie sėkmingą registraciją, o informacija bus automatiškai talpinama specialiai šioms paraiškoms sukurtame el. pašte. Viešųjų pirkimų specialistai turės prisijungimą prie šio el. pašto ir, kai bus vykdomi tam tikros kategorijos viešieji pirkimai neskelbiamos apklausos būdu, visi elektroninėje paraiškoje tą kategoriją pažymėję tiekėjai bus apie tai informuoti.

Informacija apie šias naujoves bus skelbiama Centriniame viešųjų pirkimų portale, viešinant metinius pirkimų planus ir jų pakeitimus.

VĮ „Oro navigacija“ savo svetainėje gyventojus taip pat kviečia teikti pasiūlymus dėl korupcijos prevencijos priemonių, kasdienėje veikloje vadovaujasi Korupcijos prevencijos politikos aprašu, įmonėje įkurta pasitikėjimo linija, reguliariai skelbiamos naujienos apie įmonėje vykdomas korupcijos prevencijos priemones.

Skrydžių valdymo paslaugas teikiančios VĮ „Oro navigacija“ pajamas sudaro rinkliavos už oro navigacijos paslaugas, kurias moka užsienio aviakompanijos, besinaudojančios šiomis paslaugomis.  Iš jų gaunama apie 99 proc. įmonės pajamų.

Tiekėjų registracijos forma

 

Vytautas Beniušis
Komunikacijos vadovas
Tel. 8 706 94509
Mob. +370 687 26001

Grįžti

Rekvizitai

VĮ  „Oro navigacija“
Balio Karvelio g. 25, LT-02184 Vilnius

Tel. +370 706 94 502 
El. paštas info@ans.lt           

                    

                

                  

 

Įmonės kodas    210060460 
PVM mokėtojo kodas   LT100604610 

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre kodas 210060460