SE Oro Navigacija

Pirmasis oro transporto forumas

Spalio 25 d. didelė grupė įmonės darbuotojų dalyvavo Pirmajame oro transporto forume, į kurį viešbučio „Crowne plaza“ konferencijų salėje susirinko apie 200 aviacijos įmonių ir institucijų atstovų, užsienio oro transporto kompanijų, verslo ir finansų konsultacinių firmų specialistų. Forumo dalyvius pasveikino ministrai Rimantas Sinkevičius ir Juozas Olekas, Ispanijos ambasadorius Lietuvoje Emilio Fernandez-Castano Y Diaz-Caneja.
Susitikimo darbotvarkė apėmė labai platų temų ir idėjų spektrą. Prelegentai išsamiai pristatė dabartinę Lietuvos oro transporto situaciją ir išdėstė įžvalgas apie rytojaus perspektyvas. Be tokių aktualijų, kaip oro uostų koncesijos projektas, Baltijos funkcinio oro erdvės bloko diegimas, buvo aptarti specialistų rengimo, aviacijos pramonės, orlaivių remonto, logistikos, transporto infrastruktūros valdymo ir kiti klausimai.
Renginio svečiai, atstovavę tokioms organizacijoms ir įmonėms, kaip „Sesar Deployment Manager“, IATA, INDRA SISTEMAS S. A., „ALG Global“, dalijosi mintimis apie pasaulio oro transporto tendencijas ir ateitį.
Forumą organizavo viešoji įstaiga „Transporto akademija“ ir Vilniaus Gedimino technikos universiteto Antano Gustaičio aviacijos institutas.

 

Grįžti

Rekvizitai

VĮ  „Oro navigacija“
Balio Karvelio g. 25, LT-02184 Vilnius

Tel. +370 706 94 502 
El. paštas info@ans.lt           

                    

                

                  

 

Įmonės kodas    210060460 
PVM mokėtojo kodas   LT100604610 

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre kodas 210060460