SE Oro Navigacija

Artėja skrydžių sezonas

2015 m. balandžio 8 d. valstybės įmonėje „Oro navigacija“ vyko antrasis bendras Lietuvos aeroklubo (LAK), VĮ „Oro navigacija“ (ON) ir Civilinės aviacijos administracijos (CAA) seminaras, skirtas pasiruošti 2015 m. pavasario–vasaros navigacijai.

Seminare dalyvavo 42 LAK nariai, atstovaujantys Lietuvos akrobatinio skraidymo, Lietuvos skraidyklių ir parasparnių sporto, Lietuvos precizinio skraidymo, Lietuvos sklandymo sporto federacijas, Lietuvos oreivių draugiją, Akmenės, Panevėžio, Kauno, Vilniaus aeroklubus, Kauno S. Dariaus ir S. Girėno aerodromą, Pilotų mokyklą ir kitas organizacijas.

Įžanginį žodį tarė CAA direktorius Joris Gintilas. ON generalinis direktorius Algimantas Raščius pristatė įmonės veiklos ypatumus. Seminaro vedėjas LAK prezidentas Jonas Mažintas aptarė pagrindinius LAK 2015 metų uždavinius ir problemas.

2014 m. skrydžių saugos analizę Lietuvos bendrojoje ir sporto aviacijoje atliko Susisiekimo ministerijos Transporto avarijų ir incidentų tyrimo skyriaus vedėjas Bronius Merkys.

Pranešimą „Oro navigacijos informacijos sistema ir jos pokyčiai. Bendradarbiavimo tarp oro navigacijos paslaugų teikėjų ir vartotojų gerinimas“ skaitė bei į aktualius klausimus atsakė ON Oro navigacijos informacijos skyriaus viršininkas Virginijus Steponavičius.

Apie Lietuvos valdomos oro erdvės elementų pokyčius susirinkusiems papasakojo ON Oro eismo vadybos skyriaus viršininko pavaduotojas Antanas Lapinskas.

Kadangi į klausimus, kilusius po pranešimų, buvo atsakinėjama iš karto, antroji seminaro dalis buvo skirta atsakymams į iš anksto CAA ir ON pateiktus bendrajai aviacijai aktualius klausimus. Vyko diskusijos. Seminaro pabaigoje nutarta, kad renginyje nagrinėjami klausimai yra aktualūs Lietuvos aviacijos bendruomenei, todėl ateityje reikia tęsti tokius susitikimus.

 

 

Grįžti

Rekvizitai

VĮ  „Oro navigacija“
Balio Karvelio g. 25, LT-02184 Vilnius

Tel. +370 706 94 502 
El. paštas info@ans.lt           

                    

                

                  

 

Įmonės kodas    210060460 
PVM mokėtojo kodas   LT100604610 

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre kodas 210060460