Administracinė informacija

  • VĮ Oro navigacija

Strateginė valstybės įmonė „Oro navigacija“ atsinaujina – keičia logotipą


Modernizacijos procesą vykdanti strateginė valstybės įmonė „Oro navigacija“, užtikrinanti saugius skrydžius Lietuvos oro erdvėje, pristato naują logotipą. Septyniolika metų įmonę reprezentavęs prekės ženklas pakeistas modernia versija, vienodą žinutę siunčiančią tiek lietuviškai, tiek ir užsienio auditorijai.

Naujo logotipo pristatymu pradedamas įvaizdžio atnaujinimas praneša apie VĮ „Oro navigacijos“ planus stiprinti pozicijas tarptautinėje erdvėje, keisti įmonės statusą ir sudominti visuomenę daugelio lietuvių gyvenimus paliečiančia savo veikla.

„Su mumis – oro navigacijos paslaugų tiekėju – susiduria kiekvienas Lietuvoje lėktuvu keliaujantis asmuo, tačiau išgirdę mūsų pavadinimą retas pasako, kas mes ir ką mes veikiame, - pokytį lėmusias priežastis vardija įmonės generalinis direktorius Mindaugas Gustys. – Atsinaujindami siekiame perteikti savo naują, modernesnį ir atviresnį įmonės įvaizdį partneriams bei aviacijos bendruomenei Lietuvoje ir pasaulyje, todėl naujas prekės ženklas yra itin informatyvus ir lengvai šifruojamas“.

Kuriant naująjį logotipą rastas optimalus įmonės veiklos pristatymo, vertybių išryškinimo ir universalaus funkcionalumo derinys. Logotipo pagrindu tapusios raidės ON yra ne tik įmonės pavadinimo santrumpa – jos siunčia žinią anglų kalba apie nenutrūkstą funkcijų vykdymą ir budėjimą. Bangos raidėje „O“ yra radijo signalo ir radaro bangų simbolis, pabrėžiantis įmonės veiklos specifiką. Akį patraukiantis mėlynos ir pilkos spalvų derinys grafinę istoriją apie oro erdvės valdytoją papildo stabilumo, modernumo ir realistiškumo įspūdžiu.

Naujas logotipas žymi ir naują „Oro navigacijos“ istorinių pokyčių etapą. Nuo 2017 metų pradžios, įmonės vadovo pareigas pradėjus eiti Mindaugiui Gusčiui, buvo pertvarkyta įmonės organizacinė struktūra ir viešųjų pirkimų organizavimo bei vykdymo sistema, atliktas auditas, sustiprintas bendradarbiavimas su nacionalinį saugumą užtikrinančiomis institucijomis. Įmonėje atliekamos apklausos siekiant išsiaiškinti darbuotojų vertybines nuostatas ir nuomonę įvairiais klausimais. Vadovaujantis Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijomis rekomendacijomis, šiemet įmonėje suformuotas Audito komitetas, įdiegta antikorupcinė vadybos sistema.

VĮ „Oro navigacija“ priklauso 2012-aisiais metais Lietuvos ir Lenkijos įkurtam Baltijos funkciniam oro erdvės blokui (Baltijos FOEB), o nuo 2017 m. prisijungė ir prie  Europos tarptautinio technologijų aljanso ITEC.

Oro navigacija

Valstybės įmonė „Oro navigacija“ Lietuvos oro erdvės valdytoja, užtikrinanti saugų ir efektyvų oro navigacijos paslaugų teikimą Lietuvos oro erdve skrendantiems orlaiviams. 2018 m. sausio-spalio mėnesiais „Oro navigacija“ Lietuvos oro erdvėje aptarnavo 227,5 tūkst. skrydžių. Tris ketvirtadalius, arba 172,6 tūkst., skrydžių sudarė tranzitiniai skrydžiai, kai lėktuvai Lietuvos oro erdvę kirto tranzitu. „Oro navigacija“ visas sąnaudas pilnai padengia iš savo pagrindinės veiklos – oro navigacijos paslaugų teikimo - pajamų ir nėra išlaikoma iš valstybės biudžeto.

 

Vytautas Beniušis
Komunikacijos vadovas
Tel. 8 706 94509
Mob. +370 687 26001


Puslapis atnaujintas: 2018-11-21

Rekvizitai

VĮ  „Oro navigacija“
Balio Karvelio g. 25, LT-02184 Vilnius

Tel. +370 706 94 502 
El. paštas info@ans.lt           

                    

                

                  

 

Įmonės kodas    210060460 
PVM mokėtojo kodas   LT100604610 

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre kodas 210060460