Administracinė informacija

  • VĮ Oro navigacija

Projekto „Moksleiviai – į Vyriausybę“ dalyviai susipažino su „Oro navigacijos“ darbu

Ketvirtadienį „Oro navigacijoje“ lankėsi projekto „Moksleiviai - į Vyriausybę“ dalyviai. Mokyklas baigę jaunuoliai buvo supažindinti su įmonės veikla, juos priėmė keturių įmonės padalinių atstovai.

Klaipėdos licėjų šiemet baigęs Rytis Gerlikas ir Vilniaus licėjaus baigimo atestatą gavusi Gabrielė Poškutė aktyviai domėjosi įmonės teikiamomis paslaugomis, įvairių įmonės padalinių darbu. Artimiausiu metu abu jaunuoliai mokslus planuoja tęsti Amsterdame ir Londone, tačiau baigę studijas neatmeta galimybės grįžti į Lietuvą.

Moksleiviams buvo parengtas įmonės veiklos pristatymas. Vėliau jie buvo supažindinti su Oro navigacijos informacijos skyriaus darbu, apsilankė Aeronautikos gelbėjimo koordinaciniame centre, susipažino su Regiono skrydžių valdymo centre bei Aerodromų skrydžių valdymo centre dirbančių skrydžių vadovų darbo specifika.

„Džiaugiuosi, kad jaunąją kartą domina aviacija. Reguliariai ieškome aviaciją mylinčių ir prie komandos norinčių prisijungti profesionalų. Kas žino, gal baigę mokslus užsienyje, ateityje šie jaunuoliai prisijungs prie „Oro navigacijos“ komandos“, - sako „Oro navigacijos“ generalinis direktorius Mindaugas Gustys.

Projektas „Moksleiviai - į Vyriausybę“ šiemet vyksta jau 11-ąjį kartą ir jame dalyvauja dešimtys gabių, aktyvią  visuomeninę veiklą vystančių, pilietiškų jaunų žmonių iš visos Lietuvos.

Projektą kasmet organizuoja Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarija kartu su ministerijomis. Pirmą kartą jis suorganizuotas 2009 m. Per dešimt metus jame jau dalyvavo apie 300 moksleivių. Projektu siekiama skatinti gabius Lietuvoje ir užsienyje besimokančius jaunuolius domėtis Lietuvos valstybės institucijų veikla, susipažinti su darbo viešajame sektoriuje principais. Projekto dalyviai susipažįsta su institucijos, jai pavaldžių įstaigų darbu, rengia bendras užduotis su įstaigų darbuotojais, taip pat bendrauja su visuomenėje žinomais asmenimis – nuomonių lyderiais.

Vytautas Beniušis
Komunikacijos vadovas
Tel. 8 706 94509
Mob. +370 687 26001 

Projekto „Moksleiviai – į Vyriausybę“ dalyviai Projekto „Moksleiviai – į Vyriausybę“ dalyviai Projekto „Moksleiviai – į Vyriausybę“ dalyviai Projekto „Moksleiviai – į Vyriausybę“ dalyviai Projekto „Moksleiviai – į Vyriausybę“ dalyviai Projekto „Moksleiviai – į Vyriausybę“ dalyviai

Puslapis atnaujintas: 2019-08-23

Rekvizitai

VĮ Oro navigacija
Balio Karvelio g. 25, LT-02184 Vilnius
Tel. +370 706 94 502, 
Faks. +370 706 94 522 
El. paštas info@ans.lt           

                    

                

                  

Įmonės kodas - 210060460 
PVM mokėtojo kodas - LT100604610 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre kodas 210060460