Administracinė informacija

  • VĮ Oro navigacija

Oro erdvės naudotojai supažindinti su laukiančiomis naujovėmis

Pirmadienį, lapkričio 18 d., valstybės įmonė „Oro navigacija“ kartu su Transporto kompetencijų agentūra ir Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba surengė tradicinį metinį susitikimą su Lietuvos Respublikos oro erdvės naudotojais. Susitikime buvo apžvelgti praėję metai, aptarti laukiantys iššūkiai.

1    2    3    4

Renginio metu pristatytas "Oro navigacijos" vystomas žemutinės oro erdvės valdymo įrankis, kurio naudotojai bus visi oro erdvės dalyviai, įskaitant ir mėgėjiškų bepiločių valdytojus. Naudojantis šiuo įrankiu būtų galima informuoti kitus eismo dalyvius apie savo buvimą oro erdvėje ir taip užtikrinti didesnį saugos lygį visiems. Renginio metu kalbėta ir apie įmonės planus ateityje visus Lietuvoje vykstančius skrydžius valdyti iš nuotolinio skrydžių valdymo centro Vilniuje, supažindinta su kitomis įmonės sėkmingai diegiamomis technologinėmis naujovėmis.

Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos atstovai papasakojo apie aktualius pokyčius teikiant meteorologinę informaciją civilinės aviacijos atstovams.

Transporto kompetencijos agentūros darbuotojai supažindino su naujovėmis ir laukiančiais iššūkiais, susijusiais su Europos Komisijos reglamento 2017/373, nustatančio oro eismo valdymo ir oro navigacijos paslaugų teikėjų bendruosius reikalavimus, įgyvendinimu.

Susitikimo pabaigoje aptarti oro erdvės naudotojų pasiūlymai.

Susitikimo medžiagą rasite čia:

ON.pdf (1,2 MB)

LHMT.pdf (1,5 MB)

TKA.pdf (2,2 MB)

Tradiciniame, kartą per metus vykstančiame renginyje, dalyvavo įvairūs oro erdvės naudotojai – oro bendrovių atstovai, Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų atstovai, aeroklubų, Lietuvos bepiločių orlaivių naudotojų asociacijos, Vilniaus Gedimino technikos universiteto atstovai, Susisiekimo ministerijos, Lietuvos transporto saugos administracijos, Transporto kompetencijų agentūros darbuotojai.

5    6    7    8

Vytautas Beniušis
Komunikacijos vadovas
Tel. 8 706 94509
Mob. +370 687 26001Puslapis atnaujintas: 2019-11-22

Rekvizitai

VĮ  „Oro navigacija“
Balio Karvelio g. 25, LT-02184 Vilnius

Tel. +370 706 94 502 
El. paštas info@ans.lt           

                    

                

                  

 

Įmonės kodas    210060460 
PVM mokėtojo kodas   LT100604610 

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre kodas 210060460