Administracinė informacija

  • VĮ Oro navigacija

Oro erdvės naudotojų susitikime aptartos naujovės, diskutuota apie kylančius iššūkius

1    2    3    4

Antradienį valstybės įmonė „Oro navigacija“ kartu su Civilinės aviacijos administracija ir Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba organizavo jau tradiciniu tapusį susitikimą su Lietuvos Respublikos oro erdvės naudotojais. Susitikime buvo apžvelgti praėję metai, aptarti laukiantys iššūkiai.

Renginio metu „Oro navigacijos“ generalinis direktorius Mindaugas Gustys pristatė oro eismo srautų tendencijas, pranešimų apie saugos įvykius kultūros pokyčius bei oro navigacijos paslaugų vienetinius tarifus, papasakojo apie keičiamą įmonės logotipą.

Pranešimą skaitęs VŠĮ Kelių ir transporto tyrimo instituto atstovas Jonas Vytautas Jusionis apžvelgė laukiančius pokyčius civilinės aviacijos valdymo ir priežiūros sistemos srityse.

Apie Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos veiklą ir planus 2019 m. pasakojo šios tarnybos Prognozių ir perspėjimų skyriaus vedėja Vida Ralienė.

„Oro navigacijos“ Strateginės plėtros ir tarptautinių programų skyriaus darbuotojai Šarūnas Murauskas ir Tadas Margiris Rinkevičius papasakojo apie įmonės diegiamas ar planuojamas diegti technologines naujoves bei bepiločių orlaivių teikiamas galimybes bei keliamus iššūkius.

Pranešimą apie bepiločius orlaivius taip pat skaitė Lietuvos bepiločių orlaivių naudotojų asociacijos vadovas Antanas Gedvilas. Jis papasakojo, kaip bepiločius orlaivius panaudoja jo atstovaujamos asociacijos nariai, pristatė bepiločių orlaivių srityje vykstančius sparčius technologinius pokyčius, atkreipė dėmesį ir į grėsmes.

Susitikimo pabaigoje buvo aptarti oro erdvės naudotojų pasiūlymai.

Tradiciniame, kartą per metus vykstančiame renginyje, dalyvavo įvairūs oro erdvės naudotojai – oro bendrovių atstovai, Lietuvos kariuomenės specialistai, Valstybės sienos apsaugos tarnybos Aviacijos valdybos pareigūnai, Lietuvos bepiločių orlaivių naudotojų asociacijos, Lietuvos orlaivių savininkų ir pilotų asociacijos, Vilniaus Gedimino technikos universiteto atstovai.

 

Vytautas Beniušis
Komunikacijos vadovas
Tel. 8 706 94509
Mob. +370 687 26001

 

Dalinamės renginyje skaitytais pranešimais.

ON - Oro eismo srautų tendencijos, pranešimų apie saugos įvykius kultūros pokyčiai ir oro navigacijos paslaugų vienetiniai tarifai 2019 metams (1,3 MB)

ON - Technologinės oro eismo paslaugų teikėjo naujovės oro erdvės naudotojams (1,5 MB)

ON - Bepiločių perspektyvos ir keliami iššūkiai (2,2 MB)

ON - Naujas VĮ Oro navigacija ženklas (1,0 MB)

TKA - Civilinės aviacijos valdymo ir priežiūros sistemos tobulinimas (2,7 MB)

Lietuvos hidrometerorologijos tarnybos prezentacijaPuslapis atnaujintas: 2018-11-28

Rekvizitai

VĮ  „Oro navigacija“
Balio Karvelio g. 25, LT-02184 Vilnius

Tel. +370 706 94 502 
El. paštas info@ans.lt           

                    

                

                  

 

Įmonės kodas    210060460 
PVM mokėtojo kodas   LT100604610 

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre kodas 210060460