Korupcijos prevencija

Korupcijos prevencija

Korupcijos prevencija

Valstybės įmonė „Oro navigacija“ siekia savo veiklą vykdyti skaidriai, sąžiningai ir laikantis etikos standartų, todėl parengė korupcijos prevencijos politiką, taikomą visiems įmonės darbuotojams. Pagrindinis jos tikslas – užkirsti kelią korupcijos apraiškoms pašalinant teisės aktų, procedūrų ir kitų sričių spragas, taip pat siekti įmonės darbuotojų veiksmų sąmoningumo, dėl kurių gali atsirasti sąlygos korupcijai.

Šia Politika nustatyti bendrieji korupcijos prevencijos principai, kuriais vadovaujasi įmonė, šios politikos formavimo priemonės, galimos korupcijos formos bei jų prevencijos būdai, darbuotojų atsakomybė.

Išsamiau susipažinti su įmonėje taikoma Korupcijos prevencijos politika galite čia:

Korupcijos prevencijos politikos aprašas (388,0 KB)

PASITIKĖJIMO LINIJA

VĮ „Oro navigacija siekia vykdyti savo veiklą pagal aukščiausius etikos reikalavimus bei principus, vadovaudamasi atvirumo, sąžiningumo, dorumo ir atsakingumo standartais, todėl būsime dėkingi, jei pranešite apie pastebėtus pažeidimus ar išsakysite savo įtarimus dėl jų pasitikejimolinija@ans.ltKonfidencialumą garantuojame.

 

GYVENTOJŲ PASIŪLYMAMS

Pasiūlymus dėl korupcijos prevencijos priemonių prašome teikti užpildant žemiau pateiktą formą. Būsime dėkingi, jeigu nurodysite savo kontaktinius duomenis, kad prireikus galėtume su Jumis susisiekti. Jūsų nuomonė mums labai svarbi.
Konfidencialumą garantuojame.

 

Rekvizitai

 

 


 

 

Rodūnios kelias 2, LT-02188 Vilnius 
Tel. +370 706 94 502, 
Faks. +370 706 94 522 
El. paštas info@ans.lt

 

    

Įmonės kodas - 210060460 
PVM mokėtojo kodas - LT100604610 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre kodas 210060460