Naujienos

 • 2014-07-18 Svečiai iš Italijos 2014 m. liepos 17 d. įmonėje lankėsi Italijos įmonės SELEX ES atstovai Antonio Trigona ir Angelo Protopapa. Svečiai supažindino su kompanijos SELEX ES gaminama skrydžių valdymo ir radijo navigacijos įranga.
  Skaityti plačiau
 • 2014-06-28 Pažangos keliu Birželio 25 d. įmonės generalinis direktorius Algimantas Raščius ir Italijos bendrovės IDS TECH INC atstovas Herbertas Ewaldas Josefas Drescheris pasirašė sutartį dėl dinaminio ONI duomenų bazės SPATIA atnaujinimo ir modernizavimo.
  Skaityti plačiau
 • 2014-06-20 Darbotvarkėje – FOEB įgyvendinimo programa Birželio 16–17 d. įmonėje lankėsi Europos Komisijos atstovas Patrickas Bernardas, kuruojantis Funkcinių oro erdvės blokų klausimus. Susitikime dalyvavo Lietuvos ir Lenkijos susisiekimo ministerijų, abiejų šalių oro eismo paslaugų teikėjų (VĮ “Oro navigacija” ir PANSA) bei Baltijos FOEB programos valdymo biuro atstovai.
  Skaityti plačiau
 • 2014-06-11 Palangoje – apie oro kelius Birželio 4–6 dienomis Palangoje vyko Baltarusijos, Lenkijos ir Lietuvos oro navigacijos paslaugų teikėjų – “Belaeronavigacia”, PANSA ir “Oro navigacija” – atstovų susitikimas.
  Skaityti plačiau